برگزاری آزمون انجمن خوشنویسان در شعبه آران و بیدگل

آزمون انجمن خوشنویسان در دوره های مقدماتی، متوسط، خوش، عالی و ممتاز از هنرجویان این انجمن در شعبه آران و بیدگل برگزار شد.به گزارش روابط عمومی اداره فرهنگ و ارشاد آران و بیدگل ، میثم نمکی در حاشیه برگزاری این آزمون، با اشاره به تاسیس انجمن خوشنویسان آران و بیدگل و فعالیت آموزشی مستمر، اظهار داشت: این آزمون به عنوان آزمون پایان دوره تابستانی 25 و26 مردادماه در دوره‌های مقدماتی، متوسط، خوش، عالی و ممتاز، همزمان با سراسر کشور در محل کانون سردار شهید بنی طبا برگزار شد. گفتنی‌ست، انجمن خوشنویسان آران و بیدگل از سال 1380 به صورت رسمی و زیر نظر انجمن خوشنویسان ایران کار آموزشی خود را آغاز  و تا کنون بیش از 100 نفر موفق شدند در دوره‌های مختلف گواهی قبولی از انجمن دریافت نمایند که از این تعداد حدود 50 نفر فارغ التحصیل انجمن خوشنویسان ایران شدند.

 

در منطقه یک صورت می‌گیرد بازسازی بازارچه سردار/ طراحی و احداث آمفی‌تئاتر روباز


 معاون فنی و عمرانی شهرداری کاشان با اشاره به بیش از 300 پروژه عمرانی فعال در شهر، پرو‌ژ‌های منطقه یک را یادآور شد و اظهار کرد: بازسازی بازارچه سردار یکی از پروژه‌های مهم منطقه یک محسوب می‌شود، اجرای سقف شامل شاتکریت بتن پشت بام ، شیب بندی و ختایی فرش آنها با اعتباری بالغ بر هفت میلیارد ریال در دست اجراست.
بهروز گرانمایه افزود: تکمیل ساختمان کوشک کمال‌الملک با 360 متر زیربنا و محوطه‌سازی میدان کمال‌الملک با 10 هزار متر مربع هم‌اکنون با پیشرفت 95 درصدی روبروست. 
وی بیان کرد: عملیات بدنه‌سازی و کف‌سازی آب انبار دارکوب واقع در خیابان باباافضل نیز به تازگی آغاز شده است، همچنین در این پروژه سالن آمفی تئاتر روباز به مساحت 500 متر مربع و ظرفیت170 نفر طراحی واحداث می‌گردد.
به گفته وی مرمت و بازسازی خانه رضوی، ساماندهی محور مسجد آقابزرگ از دیگر فعالیت های عمرانی در 9ماه اخیر در منطقه یک محسوب می شود 
گرانمایه بازسازی منطقه ویژه فرهنگی تاریخی کاشان را به واسطه جذب گردشگر و تعدد تردد مسافران، مورد تاکید قرار داد و گفت:  مدیریت شهری با نگاه ویژه به منطقه یک سعی دارد علاوه بر جلب رضایت همشهریان کاشانی، افقی تازه به روی جذب گردشگر بگشاید.

مدال طلای جشنواره بین المللی عکس قرقیزستان به کاشان رسید


 
مدال طلای جشنواره بین‌المللی عکس «ویکتور پولینسکی» قرقیزستان در بخش طبیعت به علیرضا شاه حمزه ، عکاس کاشانی رسید.به گزارش روابط عمومی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی کاشان :  دومین جشنواره بین المللی عکس «ویکتور پولینسکی»   2017(polynsky award) قرقیزستان زیر نظر فدراسیون بین‌المللی هنر عکاسی (فیاپ) با حضور هنرمندانی از کشورهای مختلف برگزار شد.حدود  80000  قطعه عکس در شش بخش مختلف از سراسر جهان به این جشنواره ارسال شد که در بخش طبیعت علیرضا شاه حمزه هنرمند جوان عکاس کاشانی موفق به اخذ مدال طلای این رویداد هنری شد همچنین این هنرمند کاشانی توانست در بخش مردم این جشنواره ربان افتخار این بخش را از نیز آن خود کند . علیرضا شاه حمزه ، متولد 1369 در کاشان است که آثار او در بیش از 20 نمایشگاه گروهی و انفرادی در داخل و خارج از کشور به نمایش در‌آمده‌ است. پیش از این او موفق به اخذ مدال نقره در جشنواره رومانی و دریافت ربان افتخار در جشنواره عکس صربستان و لوح تقدیر در جشنواره عکس فرانسه و همچنین در جشنواره نوروز امسال در کشور تاجیکستان موفق به اخذ ربان افتخار شده است

برپایی دومین نمایشگاه مد و لباس ایرانی اسلامی در آران و بیدگل

دومین نمایشگاه مد و لباس ایرانی اسلامی با هدف ترویج فرهنگ پوشاک اسلامی با حضور معاون فرماندار – رؤسای ادارات و جمعی از هنرمندان طراحی لباس در سالن اجتماعات دانشگاه علمی کاربردی آران و بیدگل افتتاح شد.

به گزارش روابط عمومی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی  شهرستان آران و بیدگل میثم نمکی گفت :  این نمایشگاه از آثار فارغ‌التحصیلان رشته‌های هنر، طراحی پارچه، طراحی دوخت برپا شده با بیش از 50 نوع طرح و مد لباس ایرانی اسلامی تشکیل شده است . اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی و دانشگاه علمی کاربردی ، با همکاری فرمانداری، شهرداری، فنی حرفه ای ، اتاق اصناف ، آموزشکده فنی و حرفه ای دختران فَدَککاشان ، سرای حجاب و آموزشگاه طراحان لباس مادر ،  در برپایی این نمایشگاه مشارکت دارند.

نمکی گفت: برای علاقه مندان به این هنر کارگاههای آموزشی به صورت رایگان در محل نمایشگاه با حضور اساتید برجسته در نظر گرفته شده است.

در این کارگاهها عناوینی چون آموزش الگوسازی دامن مجلسی/ آموزش الگوی مانتو / آموزش مانتو ساب تراکشن / آموزش مرصع دوزی / آموزش نقاشی روی پارچه / آموزش اُریگامی روی لباس / آموزش سرویس و نگهداری ماشین آلات دوخت/ آموزش روبان دوزی/ آموزش الگو و دوخت شلوار بدون پرو / پیش بینی شده است .

گفتنی است این نمایشگاه از 21تا 28 مرداد ماه دایر خواهد بود.علاقه مندان می توانند جهت بازدید از این نمایشگاه از ساعت 18 الی 21 در محل دانشگاه علمی کاربردی حضور پیدا کنند.

 

آئین پایتختی کتاب ایران در باغ فین


شهردار کاشان در آیین پایتختی کتاب ایران:

کتابخانه چندهزارساله سیلک متعلق به تمام ایرانیان است

سعید ابریشمی راد در آیین پایتختی کتاب ایران در باغ فین با تبریک روز جهانی کتاب اظهار کرد: آن موقع كه رسالت پیامبر اکرم(ص) با کتاب آغاز شد خداوند در حقیقت این امر را بر همگان در طول تاریخ روشن کرد که تنها راه سعادت و تکامل بشر عبور از مسیر علم و دانش است .

وی تصریح کرد: جوامع و ملت ها اگر بخواهند ماندگار باشند باید خود را مجهز به ابزاری کنند که تمام تمدن ها به داشتنش افتخار می‌کنند و آن داشتن يك فرهنگ غني همراه با دانش است.

شهردار کاشان، در ادامه به ظرفیت های فرهنگی کاشان به عنوان پایتخت کتاب ایران در سال جاری نیز اشاره کرد و افزود: كاشان کتابی است که هر برگش به تصویر اندیشمندان فقها،عالمان،هنرمندان، دانشمندان و آفرینندگان نقش علم و ادب مزین است.

ابریشمی راد تأکید کرد: و چه فرصت نیکویی كه کتابخانه چند هزار ساله سیلك به عنوان  پایتخت کتاب ایران متعلق به همه ايرانيان باشد.

وی با بیان اینکه اگر به دنبال توسعه پایدارهستیم باید فرهنگ جامعه را ارتقا بدهیم گفت: اهتمام به موضوع ترویج کتاب در مدیریت شهری کاشان فرمایشی نیست.

ابریشمی راد با اشاره به اینکه حمایت از کتاب و کتابخوانی به عنوان يك ميراث معنوي ماندگار در بستر فرهنگی جامعه کاشان مطرح است بیان کرد: رویکرد مهم در این دوره مدیریت شهری، ارتقای فرهنگ عمومی جامعه و توسعه شهر بر مبناي ظرفیت‌های اجتماعی است.

 

طراحی مد و لباس ایرانی اسلامی

طراحی مد و لباس ایرانی اسلامی

 

 

 

 

 

 

 

چه فیلم های کمتر ۱۰۰ میلیون تومان به فروش رفت

این مطلب تنها برای آزمایش پوسته‌ به نگارش در آمده و هیچ گونه ارزش دیگری ندارد. از آنجا که این مطلب برای آزمایش است پس بهتر است کمی طول و دراز هم باشد تا بتواند حق مطلب را نیز ادا کند خب طول و دراز هم شد. این مطلب تنها برای آزمایش پوسته‌ به نگارش در آمده و هیچ گونه ارزش دیگری ندارد. از آنجا که این مطلب برای آزمایش است پس بهتر است کمی طول و دراز هم باشد تا بتواند حق مطلب را نیز ادا کند خب طول و دراز هم شد.

ادامه مطلب: چه فیلم های کمتر ۱۰۰ میلیون تومان به فروش رفت

موزه نساجی در این شهر است.

نماینده مردم کاشان و آران و بیدگل در  مجلس  با بیان این مطلب که  بهترین شاهکار دست بافته بشری  زری بافت است که رونق اقتصادی بسیاری دارد افزود: برای من جالب بود که یونیدو (سازمان صنعتی ملل متحد) زری بافت را  یکی از عوامل  رونق اقتصادی  می‌داند.ساداتی نژاد بیان داشت: در معرفی شهر ملی نساجی 10 کاندید وجود داشت که در این داوری سخت با توجه به این که کاشان نشان نساجی بیشتری بعد از استانهای اصفهان و مازندران داشت با قدرت تمام از کاشان دفاع کردیم و جایگاه کاشان را بعنوان شهر ملی نساجی حفظ کردیم و  اکنون باید با تلاش بیشتر این جایگاه را ارتقاء داده و به شهر جهانی نساجی تبدیل کنیم.وی اضافه کرد: کاشان از ظرفیت بالایی در خانه های تاریخی برخوردار است و با توجه به ویژگی جذب گردشگر می تواند در عرضه صنایع دستی فعالیت بیشتری داشته باشد و به این صورت در رشد اقتصادی رونق بگیرد.وی با بیان این مطلب که دومین همایش صنایع دستی روستایی در حوزه بوم گردی روستاها شهریور ماه در مشهد اردهال برگزار می شود افزود: با عرضه صنایع دستی روستایی نیز می توان به روستاها رشد و رونق اقتصادی بهتری بخشید و از مهاجرت آنها جلوگیری کرد.ساداتی نژاد با اشاره با اینکه برای  رسیدن کاشان به جایگاه بالاتر باید همه دستگاههای شهری با هم تلاش کنند به طور مثال مدیریت شهری با نصب المانهای بیشتر نساجی در میادین و معابر و اداره میراث فرهنگی و هنرمندان با عرضه المانهای کوچک  صنایع دستی به گردشگر این جایگاه را در کشور و جهان حفظ کنند و نیز جوانان با رو آوردن بیشتر به آموزش صنایع دستی در هر چه بیشتر و بهترعرضه کردن این نوع کالاها بکوشند.

 جاوری: دفاع نماینده شهرستان در مجلس ما را به امتیاز شهر ملی نساجی رساند/ برای رسیدن به شهر جهانی نساجی یکسال فرصت داریم.رئیس اداره میراث فرهنگی کاشان گفت: میراث فرهنگی کاشان به تنهایی نخواهد توانست جایگاه شهر جهانی نساجی برسد چنانچه وجود و دفاع نماینده شهرستان در مجلس ما را به امتیاز شهر ملی نساجی رساند.محسن جاوری در جمع خبرنگاران اظهار داشت: با توجه به اینکه نساجی کاشان سبقه 6000  ساله را در سیلک نشان می دهد و وجود صد ها کارگاه نساجی و شغلهای متعدد این شهرستان را  استثنایی  می‌کند جایگاه شهر ملی نساجی قطعا زیبنده این قطعه از کشور خواهد بود.ریاست اداره میراث و فرهنگی کاشان  افزود: مبدأ  صنایعی  از جمله  نساجی و فلز  در سیلک کاشان بوده است   که  این خود بیانگر تعلق صنعت نساجی  از دیر باز به شهر کاشان   است. جاوری  پارامترهای انتخابی شهر ملی نساجی را دلایل متعدد دانست و گفت: آیتم هایی مانند و جود هنرمندان نشاندار اصالت یونسکو  ، وجود المانهای شهری،  وجود مکانهای اقامتی سنتی و هتل‌های مناسب گردشگری و همگانی مسئولین  در دفاع برای جایگاه شهر ملی  همه با هم  رقابت ما را در این داوری  متمایز ساخت.وی با بیان اینکه ما یکسال فرصت داریم تا به شهر جهانی نساجی ارتقاء یابیم بیان داشت: از همه دستگاهها انتظار می رود با ما همراه شده و در این فرصت ما را یاری کنند زیرا که  میراث فرهنگی کاشان به تنهایی نخواهد توانست به این جایگاه برسد چنانچه وجودو دفاع نماینده شهرستان در مجلس ما را به امتیاز شهر ملی نساجی رساند بار دیگر می خواهیم با تمامی قوا برای کسب نشان شهر نساجی جهان برویم.رئیس میراث فرهنگی کاشان گفت: سالیانه حدود 100 الی 150 نفر در کاشان آموزش  صنایع دستی  می‌بینند که حدود 99 درصد خانم هستند که   سال قبل به 52 نفر جمعا 512 میلیون تومان تسهیلات مشاغل خانگی تعلق گرفت.وی اضافه کرد برای گرفتن نشان شهر جهانی نساجی باید دو درصد جمعیت شهر دارای مدرک صنایع دستی باشند که امیدواریم جوانان شهرستان در این زمینه کوشا شوند چنانچه وجود کاشان در جایگاه کنونی مستلزم زحمات مدیران و هنرمندان قبلی میراث بوده است.

 

روح بابا پنجعلی در پایتخت 6

این مطلب تنها برای آزمایش پوسته‌ به نگارش در آمده و هیچ گونه ارزش دیگری ندارد. از آنجا که این مطلب برای آزمایش است پس بهتر است کمی طول و دراز هم باشد تا بتواند حق مطلب را نیز ادا کند خب طول و دراز هم شد. این مطلب تنها برای آزمایش پوسته‌ به نگارش در آمده و هیچ گونه ارزش دیگری ندارد. از آنجا که این مطلب برای آزمایش است پس بهتر است کمی طول و دراز هم باشد تا بتواند حق مطلب را نیز ادا کند خب طول و دراز هم شد.

ادامه مطلب: روح بابا پنجعلی در پایتخت 6

نخستین جشنواره تأتر دونفره در شهرستان

نخستین جشنواره تأتر دونفره با موضوع دفاع مقدس و مدافعان حرم در سطح شهرستان برگزار می گردد.

به گزارش روابط عمومی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان ، نخستین جشنواره تأتر دونفره با موضوع دفاع مقدس و مدافعان حرم برگزار می گردد. این جشنواره که توسط کانون بسیج هنرمندان شهرستان ، با همکاری اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی ، شورای شهر ، شهرداری، حوزه هنری و ناحیه مقاومت بسیج و انجمن نمایش شهرستان برگزار می گردد برآن است با دریافت آثار علاقمندان شهرستانی که به این کانون ارسال می گردد این جشنواره تأتر 2 نفره را در تاریخ 15 شهریورماه برگزار نمایند .

مهلت ارسال آثار : 15 مرداد ماه

اختتامیه : 16 شهریور ماه

 

عوامل فیلم «لاتاری» در اکران شیراز

این مطلب تنها برای آزمایش پوسته‌ به نگارش در آمده و هیچ گونه ارزش دیگری ندارد. از آنجا که این مطلب برای آزمایش است پس بهتر است کمی طول و دراز هم باشد تا بتواند حق مطلب را نیز ادا کند خب طول و دراز هم شد. این مطلب تنها برای آزمایش پوسته‌ به نگارش در آمده و هیچ گونه ارزش دیگری ندارد. از آنجا که این مطلب برای آزمایش است پس بهتر است کمی طول و دراز هم باشد تا بتواند حق مطلب را نیز ادا کند خب طول و دراز هم شد.

ادامه مطلب: عوامل فیلم «لاتاری» در اکران شیراز

"درختان سهراب" در ورودی کاشان


اثر "درختان سهراب سپهری" نقاش فقید کاشانی به عنوان یکی از گرانبهاترین نقاشی های ایران بر دیواری در بلوار امام رضا(ع) نقاشی شد.

محمدعلی پیراسته در این رابطه گفت: سهراب سپهری از نقاشان بزرگ ایران و به عنوان یکی از مفاخر کاشان معاصر محسوب می شود.

 وی افزود: نقاشی های سهراب نجابت و طراوتی برگرفته از بوم و خاک خطه کاشان دارد و در هر نمایشگاه و حراجی جزو آثار برتر و متمایز می باشد. 

مدیرعامل سازمان زیباسازی شهرداری کاشان بیان کرد: سابقه هنرمندان کاشان به تاریخ هنری سیلک برمی گردد از این رو سازمان زیباسازی رویکردی جدید را در نقاشی دیواره های بزرگ شهری با هدف نمایش آثار هنرمندان به نام کاشانی در پیش گرفته است.

وی گفت: نقاشی درختان سهراب سپهری به مساحت 368 متر و توسط آقای شعیبی اجرا شده است.

 

پاسخ تند امیرمهدی ژوله به سیروان خسروی

این مطلب تنها برای آزمایش پوسته‌ به نگارش در آمده و هیچ گونه ارزش دیگری ندارد. از آنجا که این مطلب برای آزمایش است پس بهتر است کمی طول و دراز هم باشد تا بتواند حق مطلب را نیز ادا کند خب طول و دراز هم شد. این مطلب تنها برای آزمایش پوسته‌ به نگارش در آمده و هیچ گونه ارزش دیگری ندارد. از آنجا که این مطلب برای آزمایش است پس بهتر است کمی طول و دراز هم باشد تا بتواند حق مطلب را نیز ادا کند خب طول و دراز هم شد.

ادامه مطلب: پاسخ تند امیرمهدی ژوله به سیروان خسروی

یادداشتی به بهانه سالروز درگذشت استاد محمد عظیمی بیدگلی

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان آران و بیدگل گفت : بیستم تیرماه ٩٢ ، یادآور حادثه ای تلخ برای جامعه ادبی آران و بیدگل است .

 

                                             بنام دوست / خاطرات/ یادها و یاداشتها                           میثم نمکی

 

 بیستم تیرماه ٩٢ ، یادآور حادثه ای تلخ برای جامعه ادبی آران و بیدگل است .

 

 

در این روز ، استاد محمد عظیم زاده بیدگلی متخلص به عظیمی پس از یک دوره بیماری آخرین غزل زندگی اش را سرود و به سرای ابدیت کوچید .

 

بی تردید مرگ او برای اهالی شعر و ادب تلخ و ضایعه ای دردناک بود . دو خصیصه در شخصیت استاد عظیمی بیشتر نمود داشت ؛ ادب و فروتنی ، اخلاص و جوانمردی

 

نبوغ شعراش همواره برای اهل فن همراه با تحسین بود . از سویی اشراف او بر علم عروض دستمایه ای مهم برای استواری فنی آثارش به شمار می رفت .

 

استاد همیشه از شهرت گریزان بود و ساده زیستی و بی تکلف بودن از ویژگی های دائمی اش .

 

قصیده های سرشار از تازگی و طراوت استاد عظیمی را نباید نادیده انگاشت . او در اوج بیماری و به رغم سن بالا ، روحیه ای جوان و پر جنب و جوش داشت .

 

شاید بیشترین سهم اشعار او بهاریه ها و تشبیب و تغزلهایی است که در کمال پختگی  و استادانه سروده و مشحون از آرایه های گوناگون ادبی است .

افتخار مصاحبت و مجالست با این پیر فرزانه میدان فصاحت و بلاغت به دو دهه گذشته بر می گردد .  در نشستهای خصوصی هیچگاه از او سخنی سخیف توأم با شکوه و گلایه ندیدم . استغنای روحی او بی نظیر بود . به یاد دارم که اصرار ما برای انتشار دیوانش در دوره حیایتش نتیجه ای نداد و آنگاه به این مهم رضایت داد که دیگر با بیماری مهلکی دست و پنچه نرم می کرد .

 

آخرین بار صدایش را پشت تلفن شنیدم . با فروتنی تمام ـ این بار ـ استاد تماس گرفته بود . صدایش لرزان بود اما نمی خواست یأس و ناامیدی در او رخنه کند . بر خلاف معمول گفت می خواهم شعری بخوانم و من آنرا یادداشت کردم . شعری نیز که بیشتر برایش خوانده بودم با دقت و ظرافت نقد و اصلاح کرد .

 

افسوس که پس از آن شب پر خاطره ، دیگر صدایی از گلویش بر نیامد و تا زمان مرگ تنها از چشمان اشکبار و حسرت بارش ، کلماتی می تراوید که دانای راز می طلبید .

 

او از مرگ نمی هراسید و به تعبیری به چشم انتظاری آن نشسته بود . تفسیر نگاههای عمیق و پر جاذبه اش در آن روزهای آخر عمر سخت و ناممکن بود .

 

بی شک او دنیای جدید را به چشم می دید اما قادر به توصیف و بیان آن نبود .

 

جسم تنومندی که سالها در وسط گود زورخانه های کاشان و آران و بیدگل هنرنمایی کرده بود و صاحب زنگ شده بود به پیکری نحیف  و تکیده و بی رمق تبدیل شده بود . در سوگش شاعران و یاران بر قلم اشک و آه راندند.

 

یادداشتها و سروده هایی که انشاء اله در کتابچه ای منتشر خواهد شد اما در این مجال بی مناسبت نمی بینم شعری را به خوانندگان عزیز تقدیم کنم که بنا به درخواست اینجانب و با اجابت کریمانه و بزرگوارانه شاعر بی بدیل غزل معاصر استاد مشفق کاشانی همراه بود .

 

وقتی از استاد مشفق شعر و خاطره ای درخواست کردم گفت : " استاد عظیمی شاعر بزرگ و مرد شریفی بود  . در علم عروض نیز استاد بود " . و اینک بمناسبت ششمین سالگرد سخن سرای پهلوان خطه کویر استاد محمد عظیمی غزل استاد مشفق کاشانی در رثای او را پیشکش می کنم :

 

 دریغا دریغا که تیغ اجل/ دگرباره  گل چیدن آغاز کرد

 گلی از گلستان علم و ادب / جهانسوز داس ستم ساز کرد

از این خاکدان تا عظیمی گذشت  /  به جنت دری بهر خود بـاز کرد

محمد علی را به عمری ستود / خدا را ستایش به اعجاز کرد

از این دیر دیرین   به عرش برین  /  چو مرغی سبکبال پرواز کرد

تن خسته را در قفس وانهاد /سفر تا جنانهمچو شهباز کرد

سخن گستری کز بلندای طبع / حریم هـنر را پرآواز کرد

گهرآفرینی که در بحر عشق /صدف ، روشن از در ممتاز کرد

به محفل زنو داد شوری به شعر / در آنجا که ساز سخن ساز کرد

 

عوامل فیلم «لاتاری» در اکران شیراز (4)

این مطلب تنها برای آزمایش پوسته‌ به نگارش در آمده و هیچ گونه ارزش دیگری ندارد. از آنجا که این مطلب برای آزمایش است پس بهتر است کمی طول و دراز هم باشد تا بتواند حق مطلب را نیز ادا کند خب طول و دراز هم شد. این مطلب تنها برای آزمایش پوسته‌ به نگارش در آمده و هیچ گونه ارزش دیگری ندارد. از آنجا که این مطلب برای آزمایش است پس بهتر است کمی طول و دراز هم باشد تا بتواند حق مطلب را نیز ادا کند خب طول و دراز هم شد.

ادامه مطلب: عوامل فیلم «لاتاری» در اکران شیراز (4)

48 امین شماره دوماهنامه "کارگزار روابط عمومی"منتشر شد

 48 امین شماره دوماهنامه "کارگزار روابط عمومی" زیر نظر موسسه کارگزار روابط عمومی ویژه فروردین و اردیبهشت ماه ۹۷ منتشر شد.

به گزارش روابط عمومی موسسه کارگزار روابط عمومی، شماره 48 دوماهنامه "کارگزار روابط عمومی" به سردبیری مهدی باقریان با عکس روی جلد پوستر دومین رخداد ملی بررسی مسایل و چالش های روابط عمومی ایران به چاپ رسیده است.

در این شماره علاوه بر انتشار گزارش دومین رخداد ملی بررسی مسایل و چالش های روابط عمومی ایران به موضوعاتی چون: علم اخلاق، فلسفه اخلاقی، وجدان اخلاقی سازمان، اصول اخلاقی روابط عمومی، روشنفکری و تجدد، افترا (تهمت و توهین)، اخلاق در صنعت روابط عمومی، اصول اخلاقی و حرفه‌ای گرایی در روابط عمومی، بایسته های اخلاقی در روابط عمومی، جایگاه اخلاق در روابط عمومی، سودمندگرایی، پای لنگ اخلاق و اعتماد و صداقت در روابط عمومی و … پرداخته شده است.

منشور اخلاقی آتن، آیین نامه اصول اخلاقی انجمن روابط عمومی آمریکا و منشور اخلاقی انجمن متخصصان روابط عمومی ایران از جمله مطالب این نشریه می باشد.

شانون ای. باون، براد ال. راولاینز، روی وی. لیپر، بتک وَن رولر، چارلی لیدلاو، لاریسا گرونیگ، کوین استوکر،داوود طالبی، حمیدرضا عظیمی، محمد ناظمی هرندی، نادعلی اسماعیلی، محمدرضا فرهادی نیا، فاطمه شالچیان و سودابه نبئی در انتشار این ماهنامه همکاری داشتند.

48امین شماره دوماهنامه "کارگزار روابط عمومی" ویژه اردیبهشت در 72 صفحه با موضوع "اخلاق در روابط عمومی" به چاپ رسیده است.

علاقمندان برای تهیه این نشریه می توانند با شماره های 88617576 و 88617577 تماس بگیرند.

عوامل فیلم «لاتاری» در اکران شیراز (3)

این مطلب تنها برای آزمایش پوسته‌ به نگارش در آمده و هیچ گونه ارزش دیگری ندارد. از آنجا که این مطلب برای آزمایش است پس بهتر است کمی طول و دراز هم باشد تا بتواند حق مطلب را نیز ادا کند خب طول و دراز هم شد. این مطلب تنها برای آزمایش پوسته‌ به نگارش در آمده و هیچ گونه ارزش دیگری ندارد. از آنجا که این مطلب برای آزمایش است پس بهتر است کمی طول و دراز هم باشد تا بتواند حق مطلب را نیز ادا کند خب طول و دراز هم شد.

ادامه مطلب: عوامل فیلم «لاتاری» در اکران شیراز (3)

دیدار اصحاب رسانه با سرپرست جدید اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی

دیدار سرپرستان و نمایندگی روزنامه های اطلاعات ، کار و کارگر ، نسل فردا ، کیمیای وطن و اصفهان امروز در شهرستان کاشان با حسین معافی سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی به روایت تصویر :

در این دیدار دوستانه سرپرستان و نمایندگی های حاضر در جلسه مشکلات دفاتر خود را با سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد در میان گذاشته و درخواست کمک و راهنمایی نمودند.