فرماندار از پرداخت 340 میلیارد ریال کمک بلاعوض دولت در طرح آبیاری تجمیعی در شهرستان کاشان خبر داد.

 

معاون استاندار و فرماندار ویژه کاشان در نشست شورای حفاظت از منابع آب شهرستان با اعلام این خبر گفت: در قالب طرح آبیاری تجمیعی از شهریور سال 1396 تاکنون بیش از 2500 هکتار از اراضی کشاورزی شهرستان به سامانه مذکور مجهز شده و 2500 هکتار دیگر نیز در دست مطالعه و اجرا می باشد.حمیدرضا مومنیان در ادامه افزود: برای اجرای این مقدار از طرح آبیاری تجمیعی 340 میلیارد ريال کمک بلاعوض از سوی دولت پرداخت شده که در مجموع باعث صرفه جویی بیش از 20 میلیون متر مکعب از منابع زیرزمینی می گردد و تاکنون نیز با اجرای 2500 هکتار از اراضی زراعی، صرفه جویی 10 میلیون متر مکعبی محقق شده است. رئیس شورای حفاظت از منابع آب شهرستان کاشان با تاکید بر لزوم حفظ و مدیریت منابع محدود آبی شهرستان، اظهارداشت: کنترل و مصرف بهینه ذخایر محدود زیر زمینی شهرستان از اولویت های شورای حفاظت از منابع آب شهرستان بوده و لازم است با اجرای روش های نوین آبیاری و تغییر الگوی کشت از برداشت های بی رویه کاسته شده و در عین حال اشتغال پایدار بخش کشاورزی تضمین گردد.فرماندار کاشان در پایان با ابراز نگرانی از وضعیت برداشت فعلی در بخش کشاورزی شهرستان، اجرای برنامه های آموزشی و ترویج کشاورزی را در دستور کار این شورا برشمرده و اظهار امیدواری کرد با تدوین و اجرای یک برنامه جامع، بتوان بین تولید و برداشت از سفره های زیرزمینی دشت کاشان، تعادل برقرار کرد.

 

مناطق سه، چهار و پنج میزبان اقدامات متعدد عمرانی

اجرای 30 پروژه فعال در سه منطقه شهری/ایستگاه ‌آتش‌نشانی راوند احداث می‎شود
معاون فنی عمرانی شهرداری کاشان در مورد پروژه های منطقه سه گفت: محوطه سازی فرهنگسرای فیض با یک میلیارد و 600 میلیون ريال اعتبار، بلوک فرش پیاده رو خیابان بخارایی با یک میلیارد ريال اعتبار، بلوک فرش پیاده رو خیابان شیخ بهایی با یک میلیارد ريال اعتبار، جدول گذاری شهرک 22 بهمن با 4میلیارد ، اجرای  طرح ترافیکی درب اصفهان با یک میلیارد ريال اعتبار، محوطه سازی اطراف سوله ورزشی 22 بهمن با 25میلیارد ريال و محوطه سازی داخلی دارالسلام با 25میلیارد ريال از جمله فعالیت های منطقه سه است.همچنین اجرای طرح هندسی چمران، تکمیل سالن ورزشی 22 بهمن و تکمیل ساختمان آمفی تئاتر فیض از دیگر فعالیت های عمرانی در این منطقه به شمار می رود.
وی درباره پروژه های عمرانی منطقه ویژه گردشگری اظهار کرد: از فعالیت های عمرانی منطقه چهار می توان به محوطه سازی بوستان بزرگ مسکن مهر با سه میلیارد ريال اعتبار، احداث پارک نواری قلم با سه میلیارد ريال اعتبار، احداث زمین چمن مصنوعی چهل دختران با دو میلیارد و 500میلیون ريال،احداث بلوار ناجا و خیابان بعثت با دو میلیارد و 500 میلیون ريال، عملیات زیرسازی راستگرد ابتدای خیابان صادق اصفهانی اشاره کرد. 
معاون فنی و عمرانی شهرداری کاشان افزود: ساختمان ايستگاه آتش نشانی راوند واقع در شهرک آزادگان، با سازه اسکلت فلزی و سقف کامپوزيت در دو طبقه با زير بنای 1384 مترمربع و در عرصه‌ای با وسعت 2000 مترمربع در حال احداث است و برای احداث این ساختمان نزدیک به 30میلیارد ريال اعتبار اختصاص داده شده است.
از دیگر فعالیت های مهم حوزه عمران در منطقه 5 بهسازی استخر مراوارید است .احداث دیوار سنگی انتهای صنعت،مرمت و بهسازی محله تاریخی پاچنار راوند،بهسازی محوطه زمین پارک آیت اله مدنی،جدول گذاری و بلوک فرش بلوار شهدای طاهر آباد،اصلاح هندسی و بهسازی فضای سبز حاشیه بلوار قطب،بهسازی ورودی کاشان از طرف خزاق،کمربندی سردار شهید کریمی،تکمیل میدان حضرت معصومه(س)،بلوار حاشیه ای طاهر آباد از دیگر پروژه های در حال انجام معاونت عمران در منطقه 5 به شمار می رود.

اولین محصول سایپا سیتروئن با نام سیتروئن c3

در حاشیه اولین تست درایو این خودرو که با حضور جمعی از خبرنگاران و اصحاب رسانه از خط تولید انجام شد به گفته مدیران شرکت تاکید فرانسوی ها بر تولید کیفی خودروها باعث شده تا در گام نخست تنها امکان تولید خودروهایی با رنگ سفید و سقف قرمز مهیا باشد.

ادامه مطلب: اولین محصول سایپا سیتروئن با نام سیتروئن c3

از ابتدای سال جاری تاکنون در منطقه دو ثبت و پاسخگویی بیش از 900 پیام و درخواست مردمی در سامانه137

سرپرست منطقه دو شهرداری کاشان گفت: از ابتدای  سال جاری تاکنون بیش از 900پیام مردمی از طریق سامانه 137 این منطقه ثبت و پیگیری شده است.

احمد شاه بالایی با اعلام مطلب که سامانه137فرصتی مناسب برای تقویت مشارکت شهروندان و زمینه ای مناسب برای بررسی مشکلات مردم است بیان کرد: پویایی، کارآمدی، فرهنگ سازی واطلاع رسانی از مولفه های مهم این سامانه است.

وی تصریح کرد:سامانه 137به شناخت مسائل و مشکلات شهروندان کمک کرده و به عنوان پل ارتباطی میان شهروندان و مسئولین شناخته می شود.

 

شاه بالایی تاکید کرد: از 957پیام رسیده طی فروردین ،اردیبهشت ، خرداد  و تیر ماه سال97 ،تعداد160پیام در زمینه آسفالت، 90مورد آبگرفتگی ،108مورد تنظیف،99مورد جمع آوری زباله ومابقی  پیام ها  در زمینه های فضای سبز، ساخت وسازغیرمجاز ولایروبی بوده که بیشتر موارد انجام و مابقی درخصوص تذکر و اطلاع رسانی به شهروند بوده است.

وی افزود: طی این مدت 16350مترمربع از معابر سطح منطقه با بیش از925تن آسفالت  لکه گیری گردید.

 

کاهش قیمت پروازها

این مطلب تنها برای آزمایش پوسته‌ به نگارش در آمده و هیچ گونه ارزش دیگری ندارد. از آنجا که این مطلب برای آزمایش است پس بهتر است کمی طول و دراز هم باشد تا بتواند حق مطلب را نیز ادا کند خب طول و دراز هم شد. این مطلب تنها برای آزمایش پوسته‌ به نگارش در آمده و هیچ گونه ارزش دیگری ندارد. از آنجا که این مطلب برای آزمایش است پس بهتر است کمی طول و دراز هم باشد تا بتواند حق مطلب را نیز ادا کند خب طول و دراز هم شد.

ادامه مطلب: کاهش قیمت پروازها

پروژه احداث بیمارستان دربلوارامام رضا(ع) کاشان بدلیل نزدیکی به گسل باید مورد بازنگری قرارگیرد

 نایب‌ رئیس شورای اسلامی شهر کاشان از اجرای طرح مطالعاتی ریز پهنه بندی گسل های کاشان خبر داد.

 به گزارش روابط عمومی شوری اسلامی شهر کاشان، مهندس حسینعلی وکیل،نایب رئیس شورا ، در پنجاه و چهارمین جلسه رسمی شورای شهرگفت: در کارگروه مخاطرات زلزله که با حضور رییس مرکز تحقیقات وزارت مسکن و شهرسازی،رییس مرکز تحقیقات سازمان مسکن استان اصفهان و مدیر بحران اداره کل راه و شهرسازی برگزارشد که برای پیگیری موضوع مطالعات ریز پهنه بندی کاشان قول مساعد همکاری دادند.به گفته وی، رییس مرکز تحقیقات مسکن  و سازمان زمین شناسی استان اصفهان قول دادند در مشارکت با فرمانداری و شهرداری کارمطالعات ریز پهنه بندی مطالعات  شهر کاشان ادامه پیداکند وی اظهارداشت: در این راستا دو کارگروه زمین شناسی وفرونشست ها  و کارگروه سازه و ابنیه تشکیل شده است  تامقاوم سازی ابنیه نیزمورد توجه جدی قرار گیرد.وکیل با تاکید بر اینکه گسل های عمده کاشان شناسایی شده ولی برای گسل های ریز مطالعات انجام نشده است گفت: در کرج، مشهد، کرمان و تهران گسل های ریز نیز شناسایی شده و در طرح تفصیلی برده و ممنوعیت ساخت و ساز در این مسیرها داد ه شده است.به گفته وی، شناسایی گسل های ریز برای کاشان نیز باید انجام شود چون خطوط هم شتاب تا روی بستر سنگی شناسایی شده ولی فعلا قابل استفاده مدیریت شهری نیست.نایب‌ رئیس شورای اسلامی شهر کاشان، شناسایی گسل های عمده در کاشان را تاکیدکرد و گفت: مشخص شده است  بیمارستان در بلوار امام رضا در مسیر گسل قرار گرفته است که تا انجام مطالعات دقیق باید جلوی عملیات آن گرفته شود.وکیل تصریح کرد: باتدبیررییس ستاد بحران شهرستان توسط شرکت ابفا 10 حلقه چاه پدافندی نیز حفر، تجهیز و آماده شده است تا در صورت وجود مشکل تامین آب  این چاه ها وارد مدار شود.

 

لزوم اجرای طرح پایش تصویری شهر

 

وی در ادامه با اشاره به برگزاری شورای هماهنگی  ترافیک و تاکید راهنمایی رانندگی بر پیاده کردن پایش تصویری شهر که از تجهیزات مورد نیاز شهر است گفت: اجرای این طرح  با اینکه الزام جدی است ولی امکان اعتباری آن فراهم نشده است

 به گفته وی، با قیمت قبل 30 میلیارد تومان هزینه و با قیمت وضعیت جدید 50 میلیارد تومان هزینه برای هر این طرح لازم است.

 وکیل با تاکید بر اینکه یک طرحی را دنبال می کنند که تعهد کند که بازپرداخت آن از محل جرائم راهنمایی رانندگی باشد گفت: چون دولت در تعهداتش در بازپرداخت وام از محل جرائم نتوانسته است  تعهد کتبی بدهد هیچ شرکت سرمایه گذاری ورود نمی کند.وی اجرای طرح پایش شهری را مورد تاکید شورای ترافیک و شورا دانست و گفت: راهکاری برای اجرای این طرح و مشکلات مالی آن ضروری است

 لزوم اجرای حکم دادستان برای احداث سیل بند در بالادست کاشان

 وکیل در پایان تشکیل مدیریت بحران در فرمانداری کاشان و پیگیری خوب روی برگزاری جلسات  آن را یادآورشد و گفت: در موضوع بلوار امام خامنه ای و خطرات سیل که ما داریم قبلا از میراث خواسته شده بود تعیین تکلیف کند که اعلام نظر رامنوط به تامین اعتبار برای انجام مطالعات باستانشناسی ‌بررسی نتایج آن نموده است.وی با اشاره به اینکه باید دادستان یک حکمی بدهد تا مشکل هدایت  آب سیل  از بالادست مسکن مهر را حل کنیم گفت: شهرداری با دادستان مکاتبه کند و مجوز لازم را بگیرد تا شهرداری هدایت سیل را از بالادست برای مسکن مهر و بلوار امام خامنه ای انجام دهد.

 

افزایش نرخ سکه در آرامش بازار ارز

این مطلب تنها برای آزمایش پوسته‌ به نگارش در آمده و هیچ گونه ارزش دیگری ندارد. از آنجا که این مطلب برای آزمایش است پس بهتر است کمی طول و دراز هم باشد تا بتواند حق مطلب را نیز ادا کند خب طول و دراز هم شد. این مطلب تنها برای آزمایش پوسته‌ به نگارش در آمده و هیچ گونه ارزش دیگری ندارد. از آنجا که این مطلب برای آزمایش است پس بهتر است کمی طول و دراز هم باشد تا بتواند حق مطلب را نیز ادا کند خب طول و دراز هم شد.

ادامه مطلب: افزایش نرخ سکه در آرامش بازار ارز

اجرا و بهسازی 300 معبر در برنامه کاری سال 97 شهرداری کاشان به صورت شفاف و برنامه ریزی شده است .

 

معاون فنی و عمرانی شهرداری کاشان:

  به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر کاشان بهروز گرانمایه در پنجاه و چهارمین جلسه رسمی شورای اسلامی شهر کاشان گفت: با توجه به وضعیت فعلی اقتصادی، افزایش و عدم ثبات قیمت مصالح و دستمزدها که باعث دلسردی پیمانکاران جهت ادامه فعالیت عمرانی شده است، شهرداری کاشان در این شرایط بسیار سخت همچنان متعهد به انجام برنامه های تعریف شده و تحقق آن خواهد بود. گرانمایه افزود: این برنامه شامل تکمیل بخشی از پروژه های نیمه کاره مدیریت قبلی که دارای توجیه اقتصادی و فنی میباشند و همچنین اجرای پروژه های تعریف شده جدید که در سال 1397 آغاز گردیده است. ایشان در ادامه به تشریح مفصل پروژه های عمرانی اجرایی به تفکیک محدوده جغرافیایی پرداختند.

 

منطقه 1:

 عموماً پروژههای این منطقه در محدوده بافت تاریخی می باشد از جمله آن می توان به بازارچه سردار و خانه تاریخی رضوی که در مدیریت قبلی شروع شده و در دوه جدید به تکمیل آن اقدام شده است .

تکمیل پروژه های میدان کمال الملک و کوشک آن ، مخزن آب جنب بیمارستان اخوان و سالن پارک شهید قدیرزاده از جمله پروژه های تکمیلی مدیریت قبلی در این منطقه هستند. بدنه و کف سازی آب انبار دارکوب و آمفی تئاتر روباز آن که در موقعیت جغرافیایی خوب جهت استفاده از فرصت گردشگری در نزدیکی بازار واقع شده است، بهسازی پیاده روهای خیابان طالقانی با 70 درصد پیشرفت فیزیکی، ساماندهی محور مسجد آقا بزرگ ، تکمیل ساختمان اداری منطقه یک و احداث زمین چمن مصنوعی در پارک شهید روحی و سرویس بهداشتی پارک شهید قدیرزاده از جمله آنها می باشد.

 

منطقه 2:

 بهروز گرانمایه از احداث ساختمان ناحیه 2 منطقه 2 ، جدول گذاری و بلوک فرش باند کندرو بلوارکشاورز، احداث پارکهای شهید حسن زاده ، روبروی سپاه و نور در این منطقه نام برد. عملیات بهسازی خیابان آخوند کاشی ، خیابان علی مهدی و همچنین احداث خیابان 30 متری طلائیه و کوچه دانش 23 از جمله پروژه های راهسازی منطقه2 میباشند.

معاون فنی و عمرانی شهرداری کاشان از اختصاص بودجه جهت تکمیل و بهسازی فاز 2 ناجی آباد خبر داد:

اجرای 62 هزار متر مربع راهسازی، انجام 41 هزار مترمربع آسفالت ، احداث 4 پارک محلی در معابر شمشاد 6 و 8 راهسازی و آسفالت خیابان مهستان ، بلوار نارنجستان و خیابان بهارستان از جمله فعالیت های عمرانی در فاز 2 ناجی آباد می باشد.

 

منطقه 3 :

 مهندس گرانمایه از اجرا و پیشرفت 70 درصدی ساختمان اداری شهرداری منطقه 3 خبر داد و اعلام نمود این ساختمان در مرحله نما و نازک کاری است و تا پایان مهرماه سال جاری به بهره برداری خواهد رسید.

 ایشان همچنین از سوله ورزشی شهرک 22 بهمن که آماده بهره برداری و افتتاح می باشد و آمفی تئاتر فرهنگسرای فیض نیز نام برد.

پروژه های برنامه ریزی شده جهت شروع در تیرماه شامل احداث خانه فرهنگ کوچه حسین پور و سالن ورزشی بانوان در منطقه لتحر می باشد.

عملیات راهسازی و آسفالت انتهای درب اصفهان، محوطه سازی و آسفالت جلوی مقبره های دارالسلام و اطراف سوله 22 بهمن نیز از جمله پروژه های راهسازی منطقه 3 میباشد.

 

 

 

منطقه 4:

 

عملیات تکمیل بوستان مسکن مهر ، پارک نواری اهل قلم چهار راه خبرنگار ، احداث زمین چمن مصنوعی چهل دختران، و ساختمان خانه فرهنگ شهید اردهال از جمله پروژه های عمرانی این منطقه می باشند.

 

منظقه 5:

 

به گفته بهروز گرانمایه احداث ساختمان آتش نشانی راوند و بهره برداری آن تا پایان مردادماه در دستور کار شهرداری می باشد،

عملیات بهسازی استخر مروارید، جدول گذاری و بلوک فرش بلوار شهدای طاهر آباد، احداث سالن ورزشی بانوان در خزاق، بهسازی ورودی به کاشان از سمت خزاق و احداث میدان حضرت معصومه از جمله پروژه های عمرانی سطح منطقه 5 میباشند.

 

صادرات ۶ میلیارد دلاری غذا در سال ۹۶

این مطلب تنها برای آزمایش پوسته‌ به نگارش در آمده و هیچ گونه ارزش دیگری ندارد. از آنجا که این مطلب برای آزمایش است پس بهتر است کمی طول و دراز هم باشد تا بتواند حق مطلب را نیز ادا کند خب طول و دراز هم شد. این مطلب تنها برای آزمایش پوسته‌ به نگارش در آمده و هیچ گونه ارزش دیگری ندارد. از آنجا که این مطلب برای آزمایش است پس بهتر است کمی طول و دراز هم باشد تا بتواند حق مطلب را نیز ادا کند خب طول و دراز هم شد.

ادامه مطلب: صادرات ۶ میلیارد دلاری غذا در سال ۹۶

700 بانو کار آفرین در کشور وجود دارد

 مشاور معاون وزیر و مدیر عامل شرکت شهرکهای صنعتی از 700بانوی کار آفرین در کشور خبرداد.

 دکتر پریچهر سلطانی در گفتگو با خبرنگار ما در کاشان از ارائه تسهیلات ویژه برای  اشتغالزایی بانوان  در شهرکهای صنعتی و اشتغالزایی زنان روستایی خبر داد .دبیر کار گروه اشتغال زنان روستایی و عشایر اظهار داشت: برای مشکلات کار آفرینی به  شهر کاشان آمدیم و  جلسه ایی با مدیر فنی حرفه ای ، مدیر اداره کار و تعاون، شرکت شهرکها و بخشداران در حوزه روستایی داشتیم . دکتر سلطانی افزود: به طور کلی تلاش دولت براین است که تسهیلاتی را  در زمینه اشتغال فراگیر در شهرکها و اشتغال روستایی  برای  خانمهای کار آفرینان  تخصیص دهد.

 وی  افزود: بانوان کار آفرین  با کمترین سرمایه در شهرکها  صاحب زمین شده و به تولید بپردازند.

 سلطانی اضافه کرد: تسهیلاتی که دولت در سایت کارا  به تمامی استانها پرداخت میکند راهگشایی برای اشتغال زنان میباشد.

مشاور معاون وزیر و مدیر عامل شرکت شهرکها با اشاره به اینکه نقش زنان در حوزه کار آفرینی  و رفع مشکلات اقتصادی بسیار حائز اهمیت است گفت : در این خصوص تفاهم نامه هایی با دانشگاه در مورد آموزش اشتغال داریم که امیدوارم بانوان از این فرصت به نحو احسن و برای خود کفایی کشور استفاده  کنند.

 دکتر پریچهر سلطانی در بازدید از شرکت مهفام جام ، کارگاه قالی بافی استاد بهمنی و کارگاه خیاطی حکمت ضمن شنیدن مشکلات این بانوان به  بررسی و راهنمایی برای  حل مشکلاتشان  اقدام کردند.

 

نرخ بیکاری سال ۹۶ اعلام شد

این مطلب تنها برای آزمایش پوسته‌ به نگارش در آمده و هیچ گونه ارزش دیگری ندارد. از آنجا که این مطلب برای آزمایش است پس بهتر است کمی طول و دراز هم باشد تا بتواند حق مطلب را نیز ادا کند خب طول و دراز هم شد. این مطلب تنها برای آزمایش پوسته‌ به نگارش در آمده و هیچ گونه ارزش دیگری ندارد. از آنجا که این مطلب برای آزمایش است پس بهتر است کمی طول و دراز هم باشد تا بتواند حق مطلب را نیز ادا کند خب طول و دراز هم شد.

ادامه مطلب: نرخ بیکاری سال ۹۶ اعلام شد

فرماندار: کاشان از ظرفیت بالایی در زمینه مشارکت بخش خصوصی برخوردار است.

معاون استاندار و فرماندار ویژه کاشان در جلسه کمیته برنامه ریزی شهرستانکه در محل فرمانداری برگزار شد، در مجموع رویکرد اقتصادی دولت را مثبتارزیابی نموده و گفت: علی رغم مشکلات داخلی در کنار ناملایمات خارجی وبدعهدی های ایجاد شده در مجموع جهت گیری های اقتصادی دولت مورد تائیدکارشناسان و مقام معظم رهبری است.فرماندار کاشان مجموعه مدیران به عنوان متولیان دولت در شهرستان را بهتلاش مضاعف در راستای رسالت خدمتگزاری و امیدآفرینی در سطح جامعه توصیهکرده و اظهار داشت: در هر صورت این مشکلات متوجه دولت بوده و باید بابرنامه ریزی صحیح و استفاده از منابع بومی و ظرفیت بخش خصوصی و خیرین درکنار رعایت اصل صرفه جویی در صدد کاهش عوارض آن باشیم.معاون استاندار در پاسخ به گلایه های برخی مدیران از کاهش ردیف پروژه هایشهرستانی در برخی از حوزه های روستایی، گفت: اولویت ها و الزامات پس از هماهنگی با وزارت خانه ها و سازمان های ملی در بودجه تعیین می گردد، بنابراین محدودیت های ایجاد شده کاملا قانونی است.رئیس کمیته برنامه ریزی شهرستان کاشان تامین آب آشامیدنی شهری و روستایی،بهداشت و درمان، منابع طبیعی و آبخیزداری، مدیریت بحران و حوادث، امورکشاورزی و روستایی، راه و شهرسازی، ورزش و جوانان، میراث فرهنگی وگردشگری را اولویت های توزیع اعتبارات تملک دارایی های سرمایه ای شهرستان برشمرده و افزود: رویکرد ما در توزیع اعتبارات توجه به امور زیرساختی و حیاتی به عنوان بخش حاکمیتی است به عنوان نمونه اعتبارات تخصیصی در حوزه منابع آب و آبخیزداری در سال های گذشته تا حد زیادی به کنترل روان آب هاو تغذیه آبخوان دشت کاشان بویژه در سیل اخیر کمک شایانی نموده و مانع تخریب های بیشتر گردید. مومنیان با گریز به اظهارات هفته گذشته خود پیرامون اعتماد سازی و جذب خیرین توسط مدیران و مسئولان شهرستان، گفت: کاشان از ظرفیت مناسب و بالایی در زمینه مشارکت بخش خصوصی برخوردار است وجود ده ها موسسه و سازمان مردم نهاد فعال و برخورداری از خیرین نیک اندیش در اکثر حوزه ها گواه این مدعاست، بنابراین لازم است مدیران به صورت حداکثری از این ظرفیت
غنی استفاده کرده و در راستای رفع موانع اقدامات عام المنفعه این عزیزان حرکت نموده و بستر سرمایه گذاری بخش خصوصی را بیش از پیش فراهم سازند.فرماندار در پایان این نشست ضمن تاکید بر اطلاع رسانی صحیح و به موقع در راستای پاسخگویی به مطالبات مردمی و کاهش نارضایتی عمومی، تصریح کرد: بخشی از مشکلات ناشی از فقدان اطلاع رسانی است و در صورت آگاه سازی، ایننارضایتی ها کاهش خواهد یافت، البته برخی نیز به دنبال تخریب دولت بوده و می کوشند دولت را ناکارآمد جلوه دهند؛ ولی در هر صورت نباید این گونه حواشی خللی در عزم و اراده ما در راستای خدمت به مردم و حل مشکلات آنان ایجاد کند.

افزایش ۱۰ درصدی قیمت‌ها در بازار موبایل

این مطلب تنها برای آزمایش پوسته‌ به نگارش در آمده و هیچ گونه ارزش دیگری ندارد. از آنجا که این مطلب برای آزمایش است پس بهتر است کمی طول و دراز هم باشد تا بتواند حق مطلب را نیز ادا کند خب طول و دراز هم شد. این مطلب تنها برای آزمایش پوسته‌ به نگارش در آمده و هیچ گونه ارزش دیگری ندارد. از آنجا که این مطلب برای آزمایش است پس بهتر است کمی طول و دراز هم باشد تا بتواند حق مطلب را نیز ادا کند خب طول و دراز هم شد.

ادامه مطلب: افزایش ۱۰ درصدی قیمت‌ها در بازار موبایل

فرماندار کاشان از افتتاح چندین پروژه حوزه سلامتِ شهرستان در هفته دولت خبر داد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری ویژه کاشان حمیدرضا مومنیان با اعلام این خبر افزود: با پیگیری های فرمانداری و در راستای تامین اعتبارات بویژه در بخش سلامت، ضمن بهره گیری از ظرفیت خیرین نیک اندیش؛ مبلغ  60 میلیارد ریال از محل اعتبارات تملک دارایی های سرمایه ای استان برای پروژه های حوزه سلامت شهرستان کاشان اختصاص یافت.

وی با اشاره به عزم دولت در تخصیص اعتبار به پروژ های بالای 70درصد پیشرفت فیزیکی، افزود: این پروژه ها در بخش روستایی شامل مرکز بهداشت درمانی روستای آزران و خانه های بهداشتی روستاهای سن سن، ازوار، ویدوج و پنداس بوده و در بخش شهری نیز مشتمل بر مراکز بهداشتی درمانی جوشقان قالی، نواب ، راوند و خاتم الانبیا (مسکن مهر) می گردد.

معاون استاندار اصفهان پیشرفت فیزیکی این پروژه ها را بالای 95 درصد اعلام نموده و ابراز امیدواری کرد: با تکمیل و تجهیز به موقع شاهد افتتاح این مراکز و خانه های بهداشتی و درمانی در هفته دولت خواهیم بود.

شرایط پرداخت ارز مسافرتی

این مطلب تنها برای آزمایش پوسته‌ به نگارش در آمده و هیچ گونه ارزش دیگری ندارد. از آنجا که این مطلب برای آزمایش است پس بهتر است کمی طول و دراز هم باشد تا بتواند حق مطلب را نیز ادا کند خب طول و دراز هم شد. این مطلب تنها برای آزمایش پوسته‌ به نگارش در آمده و هیچ گونه ارزش دیگری ندارد. از آنجا که این مطلب برای آزمایش است پس بهتر است کمی طول و دراز هم باشد تا بتواند حق مطلب را نیز ادا کند خب طول و دراز هم شد.

ادامه مطلب: شرایط پرداخت ارز مسافرتی