اجرا و بهسازی 300 معبر در برنامه کاری سال 97 شهرداری کاشان به صورت شفاف و برنامه ریزی شده است .

 

معاون فنی و عمرانی شهرداری کاشان:

  به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر کاشان بهروز گرانمایه در پنجاه و چهارمین جلسه رسمی شورای اسلامی شهر کاشان گفت: با توجه به وضعیت فعلی اقتصادی، افزایش و عدم ثبات قیمت مصالح و دستمزدها که باعث دلسردی پیمانکاران جهت ادامه فعالیت عمرانی شده است، شهرداری کاشان در این شرایط بسیار سخت همچنان متعهد به انجام برنامه های تعریف شده و تحقق آن خواهد بود. گرانمایه افزود: این برنامه شامل تکمیل بخشی از پروژه های نیمه کاره مدیریت قبلی که دارای توجیه اقتصادی و فنی میباشند و همچنین اجرای پروژه های تعریف شده جدید که در سال 1397 آغاز گردیده است. ایشان در ادامه به تشریح مفصل پروژه های عمرانی اجرایی به تفکیک محدوده جغرافیایی پرداختند.

 

منطقه 1:

 عموماً پروژههای این منطقه در محدوده بافت تاریخی می باشد از جمله آن می توان به بازارچه سردار و خانه تاریخی رضوی که در مدیریت قبلی شروع شده و در دوه جدید به تکمیل آن اقدام شده است .

تکمیل پروژه های میدان کمال الملک و کوشک آن ، مخزن آب جنب بیمارستان اخوان و سالن پارک شهید قدیرزاده از جمله پروژه های تکمیلی مدیریت قبلی در این منطقه هستند. بدنه و کف سازی آب انبار دارکوب و آمفی تئاتر روباز آن که در موقعیت جغرافیایی خوب جهت استفاده از فرصت گردشگری در نزدیکی بازار واقع شده است، بهسازی پیاده روهای خیابان طالقانی با 70 درصد پیشرفت فیزیکی، ساماندهی محور مسجد آقا بزرگ ، تکمیل ساختمان اداری منطقه یک و احداث زمین چمن مصنوعی در پارک شهید روحی و سرویس بهداشتی پارک شهید قدیرزاده از جمله آنها می باشد.

 

منطقه 2:

 بهروز گرانمایه از احداث ساختمان ناحیه 2 منطقه 2 ، جدول گذاری و بلوک فرش باند کندرو بلوارکشاورز، احداث پارکهای شهید حسن زاده ، روبروی سپاه و نور در این منطقه نام برد. عملیات بهسازی خیابان آخوند کاشی ، خیابان علی مهدی و همچنین احداث خیابان 30 متری طلائیه و کوچه دانش 23 از جمله پروژه های راهسازی منطقه2 میباشند.

معاون فنی و عمرانی شهرداری کاشان از اختصاص بودجه جهت تکمیل و بهسازی فاز 2 ناجی آباد خبر داد:

اجرای 62 هزار متر مربع راهسازی، انجام 41 هزار مترمربع آسفالت ، احداث 4 پارک محلی در معابر شمشاد 6 و 8 راهسازی و آسفالت خیابان مهستان ، بلوار نارنجستان و خیابان بهارستان از جمله فعالیت های عمرانی در فاز 2 ناجی آباد می باشد.

 

منطقه 3 :

 مهندس گرانمایه از اجرا و پیشرفت 70 درصدی ساختمان اداری شهرداری منطقه 3 خبر داد و اعلام نمود این ساختمان در مرحله نما و نازک کاری است و تا پایان مهرماه سال جاری به بهره برداری خواهد رسید.

 ایشان همچنین از سوله ورزشی شهرک 22 بهمن که آماده بهره برداری و افتتاح می باشد و آمفی تئاتر فرهنگسرای فیض نیز نام برد.

پروژه های برنامه ریزی شده جهت شروع در تیرماه شامل احداث خانه فرهنگ کوچه حسین پور و سالن ورزشی بانوان در منطقه لتحر می باشد.

عملیات راهسازی و آسفالت انتهای درب اصفهان، محوطه سازی و آسفالت جلوی مقبره های دارالسلام و اطراف سوله 22 بهمن نیز از جمله پروژه های راهسازی منطقه 3 میباشد.

 

 

 

منطقه 4:

 

عملیات تکمیل بوستان مسکن مهر ، پارک نواری اهل قلم چهار راه خبرنگار ، احداث زمین چمن مصنوعی چهل دختران، و ساختمان خانه فرهنگ شهید اردهال از جمله پروژه های عمرانی این منطقه می باشند.

 

منظقه 5:

 

به گفته بهروز گرانمایه احداث ساختمان آتش نشانی راوند و بهره برداری آن تا پایان مردادماه در دستور کار شهرداری می باشد،

عملیات بهسازی استخر مروارید، جدول گذاری و بلوک فرش بلوار شهدای طاهر آباد، احداث سالن ورزشی بانوان در خزاق، بهسازی ورودی به کاشان از سمت خزاق و احداث میدان حضرت معصومه از جمله پروژه های عمرانی سطح منطقه 5 میباشند.

 

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید