نماینده ولی‌فقیه در کاشان: فرودگاه کاشان راه‌اندازی شود

نماینده ولی‌فقیه در کاشان راه‌اندازی فرودگاه را ضرورتی اجتناب ناپذیر دانست و گفت: این شهرستان نیازمند ارتباطات هوایی از طریق
فرودگاه است.
 آیت‌الله عبدالنبی نمازی  در دیدار با دست‌اندرکاران فرودگاه کاشان با اشاره به ظرفیت‌های بالای فرهنگی، اقتصادی، سیاسی، اجتماعی شهرستان کاشان و تفاوت آن با  شهرستان‌های کشور گفت: صادرات فرش و تولیدات کاشان به کشورهای اروپایی و دیگر نقاط دنیا زیاد است و  نیازمند بازگشایی مرز هوایی کاشان است.
نماینده ولی‌فقیه در کاشان افزود: امیدواریم این  مشکل  به دست توانای مسئولان فرودگاه‌های کشوری برطرف شده و  با توجه به نگاه ویژه‌ای که امام راحل و مقام معظم رهبری نسبت به منطقه کاشان داشته و دارند در رابطه با این مهم گام بردارید.
وی با بیان اینکه امام راحل با انتصاب زنده یاد آیت‌الله سید مهدی یثربی به عنوان نماینده ولی‌فقیه و امام جمعه کاشان، این شهرستان را ویژه دیدند عنوان کرد: مقام معظم رهبری نیز پس از ارتحال امام جمعه فقید این شهرستان به طور مستقیم نماینده ولی‌فقیه را منصوب کردند و این نشانگر ویژه بودن شهر  است.
در ابتدای این دیدار معاون استاندار و فرماندار کاشان، شهردار  و دیگر مسئولان و دست‌اندار کار با ارائه گزارشی از فعالیت‌های فرودگاه کاشان، راهکارهای لازم را برای بازگشایی مرز هوایی و فعالیت فرودگاه کاشان ارائه دادند.

شایان ذکر است فرودگاه کاشان از اردیبهشت امسال تاکنون پرواری نداشته است و به حالت نیمه تعطیل مانده است.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید