انعقاد تفاهم نامه همكاري آموزشي – پژوهشي دانشگاه كاشان با شركت آب و فاضلاب

تفاهم نامه همكاري آموزشي، پژوهشي و فناوري، في مابين دانشگاه كاشان و شركت آب و فاضلاب كاشان به امضا رسيد.
 
رييس دانشگاه كاشان گفت: اين تفاهم نامه همكاري به منظور ايجاد و گسترش همفكري، ارتباطات علمي و همكاري هاي آموزشي و پژوهشي منعقد شده است.
 
دكتر عباس زراعت، استفاده مطلوب از امكانات، تجهيزات، متخصصين و كارشناسان شركت و دانشگاه در جهت اجراي پروژه هاي علمي و كاربردي، آموزشي و تحقيقاتي مورد نياز در چارچوب تفاهم نامه با توجه به نيازهاي منطقه و كشور را از جمله موضوع هاي اين تفاهم نامه عنوان كرد و افزود: با انعقاد اين تفاهم نامه از پايان نامه هاي تحصيلي به خصوص در مقاطع تحصيلات تكميلي در راستاي موضوعات و نيازهاي كاربردي مورد نظر شركت آب و فاضلاب حمايت مي شود.
 
وي افزود: ارائه سمينارها و دوره هاي تخصصي و آموزشي كوتاه مدت و كارگاه هاي آموزشي مورد نياز، اجراي پروژه هاي تحقيقاتي و تلاش در جهت تجاري سازي نتايج تحقيقات كاربردي، چاپ و انتشار مجلات، كتب و مقالات و انجام بازديدهاي متقابل براي دانشجويان، اساتيد، متخصصين و كارشناسان شركت آب و فاضلاب از ديگر موضوع هاي ارائه شده در اين تفاهم نامه است.
 
رييس دانشگاه كاشان اظهار اميدواري كرد: تا با امضاء اين تفاهم نامه و تعامل متقابل و با همكاري و تلاش استادان دانشگاه و ارائه راهكارهاي علمي، بتوان گامي مؤثر در راستاي رفع مشكلات و مسايل حوزه آب برداشت.
 
اين تفاهم نامه در 6 ماده و 4نسخه، به امضاء دكتر عباس زراعت رئيس دانشگاه كاشان و محمدرضا اسدي رئيس هيئت مديره و مديرعامل شركت آب و فاضلاب كاشان رسيد.

 

 

 

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید